Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Grcki i Makedonski jazik za stranci

Се продава од: Часови 21 окт. 19:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас

Часови по македонски јазик за основно и средно образование.( литература,граматика...)
Пишување на писмени состави по македонски јазик на дадени теми.
Часови по грчки јазик -почетни,наредни и часови по конверзација.
Часови
071 544 587
Leaflet
Кон почеток