Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Naucite Delphi brzo i lesno

Се продава од: Vele 10 фев. 19:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Programer dava casovi po RAD Delphi, po programa za brzo i lesno izucuvanje na samata vizuelna rabotna okolina, i sintaksata za programiranje vo nea.
Leaflet
Кон почеток