Оглас од претпријатие Објавени: јул. 07 2022 02:16

Poliranje mermer granit i teraco

Објавени: јул. 07 02:16
Прегледи: 56
Masinsko vodeno brusenje i poliranje na podni povrsini od mermer, granit, teraco I venecijaner do visok sjaj i tekovno odrzuvanje so mashinsko cistenje, osvezuvanje i premazi.
Тел: 02 2784 238
Мобилен: 070 250 903
Опис на линк

Елта Инженеринг

Изведба на градежно-занаетчиски работи, полирање на мермерни површини, продажба на дезобариери, Bellinzoni, 3M
Посети ја страната на нашата продавница

Ул. Мишко Михаловски Прикажи на мапата

070250903

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Изведба на градежно-занаетчиски работи, полирање на мермерни површини, продажба на дезобариери, Bellinzoni, 3M
Ул. Мишко Михаловски 070250903

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации