Објавени: окт. 23 2023 09:54

Haus majstor i renoviranje

Објавени: окт. 23 09:54
Прегледи: 10
- Поставување плочки и ламинат
- Електрична и водоводна инсталација
- Спуштени плафони од гипс
- Местење на шкафови, лустери полици и многу други поправки и услуги

+389/75 360 836
+389/71 266 410
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
10

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации