Објавени: септ. 01 2023 11:56

Haus majstor

Објавени: септ. 01 11:56
Прегледи: 11
Вршам секакви поправки во домот и канцеларија.
Водовод, електрика поправка штелување на прозорци врати,изработка на комарници,местење на шкафови лустери полици и многу други поправки и услуги.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
11

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации