Објавени: мај 26 2017 08:19

Izrabotka na fasadi so stiropor M i S Fasadi

Објавени: мај 26 08:19
Прегледи: 30
Profesionalna izvedba na stiropor fasada 8/10/ 14cm stiropor po vasa zelba vo zavisnost od dogovorot cenite se dvizat od 14 do 20 evra po m2, vo zavisnost od ponudata sto ke ja odberete,rabotime so kvalitetni materijali od poznati firmi koi za svojot materijal davaat sertifikat.pozdrav Saso M&S Fasadi
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
30
070305478

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации