Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BUSENJE BUNARI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Geo Akva 14 јан. 15:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Geo Akva

8 Огласи во продавницата

Busenje bunari niz cela Makedonija 0 МКД
BUSENJE BUNARI 0 МКД
Busenje Bunari za voda 0 МКД
Se baraat opsti i kvalifikuvani rabotnici 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
-BUSENJE BUNARI
-MONTAZA I SERVIS NA POTOPNI PUMPI -Panelli (ITALY)
-PROCISTUVANJE STARI BUNARI I BUSOTINI
-EKSPANZIONI SADOVI (BOCI)
-GEOLOSKI I HIDROGEOLOSKI ISTRAGI
- 25 GODINI ISKUSTVO -GEO AKVA

NUDIME KVALITET I CISTA VODA !
Geo Akva
Гео Аква е компанија формирана во Скопје, 1994 година. Истата поседува стручен тим на вработени од разни области на геотехниката и хидротехниката со големо искуство стекнато на просторите на Балканот и пошироко ! Повеќето дејности со кои Гео Аква се занимава се: - Изведба на геомеханички и хидрогеолошки истражни работи - Изведба на пробно-експлоатациони бунари - Изведба на хоризонтални бушотини под пат и пруга - Изведба на отвори во бетон - Набавка, транспорт и монтажа на потопни пумпи (Panelli) - Изработка на проектна документација - Геомеханички елаборати - Изработка на проектна документација - Елаборати за заштита на животна средина Она што со сигурност ќе го добиете е најефикасно и најисплатливо решение но и квалитет како една од главните причини за наше постоење. Контакт: m:+389 70 217 610 e-mail:[email protected]
Посетете ја нашата продавница
Boris Sarafov br 35 Прикажи на мапата
070217610
Geo Akva
070217610

Geo Akva

8 Огласи во продавницата
Opsti gradezni rabotnici 0 МКД
BUSENJE BUNARI 0 МКД
Se baraat opsti i kvalifikuvani rabotnici 0 МКД
OPSTI GRADEZNI RABOTNICI 0 МКД
Кон почеток