Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aluminski ogradi parapeti gelenderi parmaka

70 ЕУР

Се продава од: edi-em 25 окт. 08:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
bojna montim parmaka pi aluminit per terasa,shkal,balkone-franqeze,parapete ene galerij.cmimet jon pi 30-100e,punojna kit maqedonijn ene maljin e zi.mbi 20m 7lajsne 90-me5=70 me3=50evro me masham metra apim ljirim.
Кон почеток