Македонски | Shqip | English |

Vednas vseliva kuka

Се продава од: angela 11 фев. 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 10
Адреса: Др Николич бр 36
Површина: 160 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Централно
Локација: Кочани
СЕ ПРОДАВА ВЕДНАШ ВСЕЛИВА КУЌА. КУЌАТА Е НА ТРИ СПРАТА, СЕКОЈ СПРАТ ПО 160 М2. НОВА ГРАДБА СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, ОПРЕМЕНА СО ПОДНО ГРЕЕЊЕ НА СИТЕ СПРАТОВИ ИМА НОВИ КУПАТИЛА, ЕКСТРА ЛОКАЦИЈА
Нема посетени огласи
Кон почеток