Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 207 1.4HDI

Се продава од: Martin 03 фев. 13:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.380 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 400 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Крушево
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 207
Vo perfektna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток