Македонски | Shqip | English |

Rover 620 Sdi cela kola ili na delovi

Се продава од: Nenad 29 мар. 14:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Rover
Модел: 620
Kolata e registrirana do 6 ti mesec 2019 godina samo i fali turbina
Нема посетени огласи
Кон почеток