Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Пробиштип

Alfa Romeo , 14
Audi , 18
BMW , 8
Citroën , 11
Daewoo , 5
Fiat , 13
Ford , 10
Honda , 5
Hyundai , 3
Jeep , 1
Kia , 2
Lada , 9
Mazda , 4
MINI , 2
Nissan , 4
Opel , 37
Peugeot , 25
Renault , 16
Rover , 6
Seat , 15
Škoda , 4
Ssangyong , 1
Suzuki , 2
Toyota , 2
Yugo , 5
Zastava , 4

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Пробиштип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Пробиштип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 фев. 11:28
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Пробиштип

SE PRODAVA PASSAT B6 2.0 VO ODLICNA SOSTOJBA

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 30 000 - 34 999

22 фев. 11:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Пробиштип

SE PRODAVA PASSAT B6 2.0 VO ODLICNA SOSTOJBA

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 30 000 - 34 999
28 јан. 11:21 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Пробиштип

Mitsubishi Colt 1.3 95ks socuvana registrirana

3 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 12:33 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Пробиштип

HONDA CRV

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 23:33 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Пробиштип

Mitsubishi Colt 1.3 95ks 2011 Swiss Champion oprema socuvan

4 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 13:32 Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Пробиштип

Se prodava Toyota Rav4

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 дек. 16:37 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Пробиштип

Se prodava Opel Zafira 2.0 DTI 2005 godina

1 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
21 дек. 14:25 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Пробиштип

Opel Astra

950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 09:34 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Пробиштип

Mercedes A170

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
13 ноем. 16:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Пробиштип

Se prodava Passat B6 2.0 vo odlicna sostojba..

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
07 ноем. 19:58 Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Пробиштип

Audi Q5 2.0 2012 QUATTRO

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 14:58 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Пробиштип

Alfaromeo 156 1.9 105 ks 77kilovati

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
10 окт. 14:57 Автомобили  ·  Daewoo  ·  Lanos  ·  Пробиштип

Se prodava Lanos

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
29 септ. 05:56 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Пробиштип

Alfaromeo 156 1.9 105 ks 77kilovati

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
15 септ. 16:38 Автомобили  ·  Peugeot  ·  407  ·  Пробиштип

Peugeot 407

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 22:08 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Пробиштип

Mercedes ML 2.7

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
25 авг. 09:37 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Пробиштип

AUDI 3.0 TDI

6 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
18 авг. 21:55 Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Пробиштип

Opel Antara

9 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 13:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

Se prodava golf 6 1.6TDI 2011 105ks

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
08 јул. 21:53 Автомобили  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Пробиштип

Se prodava Nissan Terrano 2.7

7 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 70 000 - 74 999
04 јул. 18:38 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Пробиштип

Mercedes ML 2.7

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
31 мај 21:20 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Пробиштип

Mitsubishi ASX 1.8 - 116 D Clear Tec 4WD

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 15:39 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Пробиштип

Mercedes-Benz C 220 elegance 2001

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 12:09 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Пробиштип

Mazda 2 dizel 2009

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
23 апр. 15:03 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Пробиштип

Honda Accord 2.2i-dtec 110kw 2009

10 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
23 апр. 12:32 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Пробиштип

Se prodava

27 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 14:01 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Пробиштип

Hyundai Tucson

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 21:38 Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Пробиштип

MiniCooper 1.6 d

10 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 21:06 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Пробиштип

Seat leon

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 20:58 Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Пробиштип

Nissan Qashqai

15 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
23 мар. 16:20 Автомобили  ·  Peugeot  ·  407  ·  Пробиштип

Peugeot 407

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 14:32 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Пробиштип

Peugeot 307 2.0 hdi 2004

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 08:39 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Пробиштип

СЕ ПРОДАВА ФИАТ ПУНТО

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 16:39 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Пробиштип

Peugeot 307 2006

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 фев. 09:23 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Пробиштип

Citroen C1 2008

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 14:20 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Пробиштип

Seat ibica

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 14:18 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Пробиштип

Seat Ibiza 1.9

2 295 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 21:29 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Пробиштип

Seat Ibica

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 14:52 Автомобили  ·  Suzuki  ·  SJ Samurai  ·  Пробиштип

Suzuki SJ Samurai 1998

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
15 дек. 12:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

Se prodava

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 03:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Пробиштип

Passat 1998 1.9TDI 90ks

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
09 ноем. 23:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

GOLF 6 KARAVAN 2009 1.6 DIZEL BLUEMOTION

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
28 окт. 18:25 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Пробиштип

FOR SALE: OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX 2012 GOD

5 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
25 окт. 23:50 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Пробиштип

Land Rover Freelander 2.2 S TD4

8 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 16:55 Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Пробиштип

Renault Scenic dizel 2003

1 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
21 септ. 18:34 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Пробиштип

Avtomatik Opel Insignia karavan 2013

9 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
13 септ. 09:14 Автомобили  ·  Peugeot  ·  206  ·  Пробиштип

Prodavam

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 17:03 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Пробиштип

Alfa Romeo 159

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 14:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

Golf 6 1,6 tdi 105 ps

8 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
20 јул. 09:46 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Пробиштип

Seat Leon Copa 1.6 TDI

7 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
24 јун. 11:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

Deloi za Golf 4 benzin

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Пробиштип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации