Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Sprinter 316

Се продава од: Samet 17 авг. 11:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 500 ЕУР

Локација: Желино, Тетово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Sprinter
Sprinter 316
2012
Нема посетени огласи
Кон почеток