Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


21 јул. 11:09 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Тетово  ·  Желино

MERCEDES BENZ VITO CDI -2011 EURO 5Svajcaria����

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
21 јул. 10:13 Плацови/Ниви и фарми  ·  Тетово  ·  Желино

Gemush trebosh

40 ЕУР

18 јул. 12:07
Linku:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово  ·  Желино

Golf 6

1 МКД

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
18 јул. 11:48 Автомобили  ·  Volvo  ·  S40  ·  Тетово  ·  Желино

Volvo S40

1 МКД

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
18 јул. 08:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Тетово  ·  Желино

Opel Corsa 1.0 Benzin 2009

3 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 12:06 Друго  ·  Тетово  ·  Желино

Mercedes benz 3241 MP3

06 јул. 16:19 Автоделови и Опрема  ·  Приколки  ·  Тетово  ·  Желино

Frigo kabina

2 000 ЕУР

01 јул. 20:17 Градежни материјали  ·  Тетово  ·  Желино

Betonski elementi

2 800 МКД

01 јул. 20:14 Градежни материјали  ·  Тетово  ·  Желино

VE-KA beton trebosh

2 500 МКД

29 јун. 03:01 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Тетово  ·  Желино

AUDI A3

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
28 јун. 23:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово  ·  Желино

Golf

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
15 јун. 23:29 Автомобили  ·  Volvo  ·  S40  ·  Тетово  ·  Желино

Volvo S40

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
10 јун. 18:00 Друго  ·  Тетово  ·  Желино

Shitet

10 јун. 16:05 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Тетово  ·  Желино

BMW

17 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
01 јун. 16:11 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Тетово  ·  Желино

Audi A6 3.0 TDI-BEZ ZAMENA

17 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
31 мај 07:30 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Тетово  ·  Желино

Shitet Mercedesi

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 18:54 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Тетово  ·  Желино

Audi A6 50tdi Quattro S Line 2019

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 10:42 Автомобили  ·  BMW  ·  640  ·  Тетово  ·  Желино

bmw640 Msport Grandcoupe xdrive

30 000 ЕУР

10 мај 17:23 Мопеди (под 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Тетово  ·  Желино

Xiaоmi 1s

16 000 МКД

02 мај 22:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Тетово  ·  Желино

Opel Corsa EcoFlex

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
30 апр. 06:32 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Тетово  ·  Желино

Fiat Punto 1.3 multijet 2008

3 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 23:46 Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Тетово  ·  Желино

Mazda CX-5 dizel 2015

15 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 10 000 - 14 999
21 апр. 18:28 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Тетово  ·  Желино

Mercedes c220 cdi

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
21 апр. 15:33 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Тетово  ·  Желино

BMW 118d

16 апр. 23:28 Бараки и Гаражи  ·  Тетово  ·  Желино

Komplet kujna

300 ЕУР

13 апр. 10:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Vento  ·  Тетово  ·  Желино

Vento Rabbit 1.9

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: > 500 000
12 апр. 11:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово  ·  Желино

golf 7 1.6

26 мар. 16:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Тетово  ·  Желино

Polo 1.2 TDI 2010

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 15:57 Автомобили  ·  Nissan  ·  Note  ·  Тетово  ·  Желино

Nissan Note 1.5 Disel

7 000 ЕУР

14 фев. 16:12 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Тетово  ·  Желино

Mercedes GL 350 CDI

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
10 фев. 19:45 Автомобили  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Тетово  ·  Желино

Smart ForTwo Cabrio

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации