Објавени: ноем. 25 2023 01:51

Bichon Frise

ЕУР

Објавени: ноем. 25 01:51
Прегледи: 60
Се продава осум месечен бушавко од расата Бишон фризе со стекнати хигиенски навики.
Кучето е редовно вакцинирано, како и редовно прочистуван од внатрешни и надворешни паразити.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
60
070324139

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации