Објавени: авг. 08 2020 08:43

Rotvajler kutrinja

ЕУР

Објавени: авг. 08 08:43
Прегледи: 9
SE PRODAVA KUTRE ROTVAJLER ZENSKO
SO SAMPIONSKO POTEKLO
RODENA NA 22.04.2020

TATKO: Fredy of Umanity (F: Dzomba vs Drazic M: Astra House of rotties) &
MAJKA: Black Buick Cascada of Kiskovski (F: Xedor von der Alten Festung M: Bora Bora of Umanity) J.CAC-J.BOB-BOB

Kutreto ima tri i pol meseci. Se procistuva od vnatresni paraziti na dve nedeli, ima primeno treta vakcina, ampula za nadvoresni paraziti, so pedigre i zdravstvena kniska.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
9

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации