Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yorkshire terrier

250 ЕУР

Се продава од: The Beauty Room 23 авг. 16:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Кучиња
Се продавса кученца од расата Јоркширски териер.
Инфо на тел 075 443 737
The Beauty Room
075443737
Кон почеток