Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CANE CORSO MAZJAK SPREMEN ZA PARENJE

Се продава од: Mac 27 ноем. 17:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Кучиња
BLEK E SPREMEN ZA PARENJE
STAR 3.5 GODINI
ZDRAV.....JAK.....UBAV....CUVAN VO STAN
NE E PAREN DO SEGA.


TATKO DOBRO POZNATIOT (BARON)

MAJKA ISTO TAKA POZNATATA (KALA)
Leaflet
Кон почеток