Оглас од претпријатие Објавени: септ. 18 2023 11:16

🆕 SET 4 GUMI 275/45R20 Porsche Cayenne Audi Q7 VW Touareg

ЕУР

Објавени: септ. 18 11:16
Прегледи: 29
🆕 SET 4 GUMI 275/45R20 za samo 399€ (24.539 DENARI)
🔵 Fabricki dimenzii za Porsche Cayenne Audi Q7 VW Touareg Range Rover Mercedes ML Jeep Grand Cherokee Volvo XC90
🚛🏠 ISPORAKA = GRATIS
🔧 GRATIS MONTAZA VO SKOPJE
☎️📱 TELEFON & VIBER & Whats App 071 294 000
Опис на линк

ALD AUTOMOBILE

Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila 
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila 
071294000
29
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации