Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kolata e vo odlicna sostojba. Izmineta registraci

1 400 ЕУР

Се продава од: Гоце 26 јул. 11:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 156
Se prodava poradi kupeno dr. vozilo
Гоце
070356483
Leaflet
Кон почеток