Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Linea 1.3 multijet 27.000 km NOVA

7 050 ЕУР

Се продава од: Emil Dimitrov 30 дек. 09:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Linea
Fiat Linea 1.3 multijet, neuvezuvana,servisirana, full oprema, registrirana do juni 2019 god so zelen karton. Avtomobilot e vo odlicna sostojba, bez zabeleski, NOVO VOZILO !!!!
- elektrika na predni i zadni prozorci
- centralno so dalecinsko
- bord kompjuter
- manuelna klima
- kozen volan i racka od menuvacot
- naslon za raka
- aluminiumski bandazi....
BEZ ZAMENI !!!!
Emil Dimitrov
078384449
Кон почеток