Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai Elantra 1.6 TNG STAKLO

2 250 ЕУР

Се продава од: Ivan 05 апр. 22:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Жолта
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Hyundai
Модел
Elantra
Se prodava elantra 1.6 cc 79kw so nov vgraden atestiran plinski ured (lovato), registrirana do 07.15.2018. so zelen karton Od oprema poseduva:
- klima(ispravna)
- servo
- poseben system za palenje na dalinsko
- elektrika na predni prozori
- xenon svetla
- centralno zaklucuvanje so alarmen sistem
- radio kenwood mp3, usb i preden aux.
Kolata nema potreba od nikakvi vlozuvanja. Napraven generalen servis pred godina dena(set rebrast kais, set linesti kaisi, maslo i komplet filtri) i akumulator koj e seuste pod garancija. Montirani
4 novi letni gumi kleber 2017 god. plus gratis 4 zimni gumi tigar.
KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA, FUNKCIONALNA DO POSLEDNO KOPCE!!!
PROVERKA PO VASA ZELBA KADE SAKATE!!!
****SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI I BEZ ZAMENI****
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации