Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nissan Almera -02

1 800 ЕУР

Се продава од: Dejan Bobolinski 30 ноем. 16:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 3.850 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Берово
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Nissan
Модел
Almera
Se prodava Nissan Almera 2.2 dci. Registrirana do 04.11.2020 godina. Napraven mal servis, novi zimski gumi. Proizvedena 2001 godina so klima, elektrika na stakla i druga oprema. Ima pominato 220 000km.
Dejan Bobolinski
072 699 741
Leaflet
Кон почеток