Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nissan Primera

Се продава од: Dragi 22 ноем. 00:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Караван
Марка
Nissan
Модел
Primera
Nissan primera turbo diesel 2.0
Leaflet
Кон почеток