Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI TEKNA NAVI EDITION 360

13 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: NextCar Вчера 12:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
NextCar

NextCar

19 Огласи во продавницата

CITROEN C4 16 hdi NAVI CLUB ENTREPRISE -14 7 999 ЕУР
FORD C-MAX 5P MONOVOLUME 1.5 TDCI 120CHS&S BUSINES 10 200 ЕУР
Renault Megane 1.5 dci navi edition business 8 200 ЕУР
 NISSAN QASHQAI 1.6 DCI BIZNIS NAVI EDITION 14 150 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Qashqai

✅STOP/START систем✅
» Bi-Xenon
» LED Пакет
Nissan parking Assist
NISSAN QASHQAI SO NAJVISKO NIVO NA OPREMA TEKNA
Интелигентен клуч - систем за отклучување на возилото и за вклучување на моторот
Nissan Connect мултимедијален навигациски систем со 7” екран чувствителен на допир во боја
360° Around View Monitor (систем на камери за помош при паркирање)
Предни кожни спортски monoform седишта
Дополнително на опремата TEKNA
19” алуминиумски фелни
LED предни главни светла со AFS состави кои ја следат кривината
Електрично греење на предни седишта
Електрично подесување на седиштата на возачот
Кровни носачи во премиум сребрена боја

Алуминиумски фелни
Затемнети задни стакла
Around view monitor
Имобилизатор
Далечинско централно заклучување
Темпомат
Ограничувач на брзина
Помош при тргање на угорнина (Hill Start Assist)
Инструментална плоча TFT екран во боја
Систем за мерење на притисок на пневматици (Tyre Pressure Monitoring System)
STOP/START систем
-- LED SVETLA
-- FABRICKA NAVIGACIJA
--KAMERA ZA PARKING 360
--PARKING SENZORI NAPRED I POZADI
-- KLIMATRONIC D.
--- SERVO
--- MET.
---ABS
---ESP
---CD MP3 + TEL
--- 12 X ARBEGA
--- KOZEN VOLAN so komandi I podesuvanje vo visina)
-- BORD KOMPJUTER
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI SO PREKLOP AVTOMASKI
TEMPOMAT
KRUS KON. I DR.
( realni kilometri 100% ) SERVISNA KNISKA !!!
KILOMETRITE MOZETE DA GI PROVERITE VO OVLASTEN SERVIS NA NISSAN VO MK !!!
NextCar
Firmata NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni od lizing (sistem staro za novo)(leasing) direktno od vodeckite svetski lizing firmi od Germanija,Francija .Avtomobilite se od prvi gazdi so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM! Ex-Lease NextCar info- tel.072 666-000
Посетете ја нашата продавница
skopje Прикажи на мапата
072666000
https://nextcar.mk/
NextCar
072666000
Leaflet
NextCar

NextCar

19 Огласи во продавницата
Nissan Qashqai Navi Connect Edition 15 DCI 8 600 ЕУР
Renault Megane 15 DCI biznis edition 6 800 ЕУР
CITROEN C4 16 hdi NAVI CLUB ENTREPRISE -14 7 999 ЕУР
 NISSAN QASHQAI 1.6 DCI BIZNIS NAVI EDITION 14 150 ЕУР
Кон почеток