Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot/Pezo 307 2.0 HDI registrirana

2 300 ЕУР

Се продава од: Tihomir 30 авг. 23:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
307
Se prodava Peugeot 307 2.0 HDI 2003 godina, Napraven servis pred 2000 km smeeto ulje filtri rebrast kaish klinast, vodna pumpa, nov akomulator Topla pod garancija, ispravna klima, Kuka za prikolka, registracija do mart 2020
Kolata e bez nikakvi vlozuvajna
Tihomir
078632564


WhatsApp:
070576303
Leaflet
Кон почеток