Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Македонски Брод

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Македонски Брод , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Македонски Брод или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

31 јан. 23:06
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Македонски Брод

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999

12 апр. 20:22 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Се продава куќа во село Крапа

Број на соби: 3
27 мар. 10:00 Викендици  ·  Македонски Брод

Vikendica vo s. Belica - Kozjak

39 000 ЕУР

26 мар. 16:09 Друго  ·  Македонски Брод

Velosiped

25 000 МКД

26 фев. 14:20 Друго  ·  Македонски Брод

Продавам пчели

22 фев. 12:36 Станови  ·  Македонски Брод

NOV STAN

Број на соби: 2,5
18 фев. 18:53 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Македонски Брод

Bebesko krevetce

5 000 МКД

31 јан. 23:06 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Македонски Брод

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
10 јан. 06:48 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Македонски Брод

Samsung Galaxy Buds2

7 000 МКД

01 дек. 22:42 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Vikend kuka KOZJAK

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
19 ноем. 12:26 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Македонски Брод

Ford Mondeo 1.8 16v 115 ks plin/benzin

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 19:28 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Македонски Брод

Se prodava audi a3

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
04 ноем. 10:02 Автомобили  ·  Peugeot  ·  406  ·  Македонски Брод

Peugeot 406 2.0 HDI

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 21:23 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Se prodava plac

1 ЕУР

22 окт. 19:28 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Македонски Брод

Ford Fiesta 1.4

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
06 окт. 15:13 Часовници и Асесери  ·  Машки  ·  Македонски Брод

Rolex

1 800 МКД

03 окт. 11:16 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Македонски Брод

Ford Fiesta 1.4

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
27 септ. 01:53 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Македонски Брод

hyundai tucson

Година: 2005
Километража: 450 000 - 499 999
14 септ. 01:47 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac Belica 1956m

20 ЕУР

05 септ. 22:08 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Македонски Брод

Shitet qeni

40 ЕУР

04 септ. 12:45 Машини и Инвентар  ·  Друго  ·  Македонски Брод

Продавам камин

200 ЕУР

20 авг. 21:07 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Македонски Брод

BMW 118

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 17:42 Викендици  ·  Македонски Брод

prodavam

22 000 ЕУР

16 авг. 22:23 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Македонски Брод

Alfa Romeo 147 1.9 jtdm

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 22:23 Автомобили  ·  Peugeot  ·  406  ·  Македонски Брод

Peugeot 406 HDI

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
06 авг. 17:17 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Македонски Брод

Продавам автомобил рено клио

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 10:46 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Kuka vo s.Belica

Број на соби: 3
20 апр. 21:07 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Македонски Брод

iPhone 11

19 000 МКД

17 апр. 16:53 Викендици  ·  Македонски Брод

Vikend kuka na ezero Kozjak

15 апр. 13:13 Земјоделски животни  ·  Македонски Брод

Pcelni semejstva

120 ЕУР

09 мар. 08:14 Земјоделски животни  ·  Македонски Брод

Pcelni semejstva

120 ЕУР

16 фев. 11:05 Во странство  ·  Македонски Брод

Investment land for sale from the owner

2 610 000 ЕУР

13 фев. 09:40 Соби  ·  Македонски Брод

soba

60 ЕУР / месечно

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Македонски Брод не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации