Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Laguna 2.2 Dizel

1 300 ЕУР

Се продава од: Shpend 23 јул. 00:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
Laguna
Se prodavat Renault Laguna 2.2 Dizel, mnogu ekonomićen, sve menato ulje filtri, jabućici, nov akulmator, ima najdobar motor, registrirano.
Tel: 070/ 531-868
Leaflet
Кон почеток