Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENAULT MEGANE 1.5 dci

7 400 ЕУР

Се продава од: Ѓорге 22 окт. 19:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Караван
Марка
Renault
Модел
Megane
Возилото е во одлична состојба како ново, направен голем сервис во 06.2017 на 160000км, многу мала потрошувачка, голема комоција
Ѓорге
072228477
Leaflet
Кон почеток