Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SUZUKI GRAND VITARA

8 300 ЕУР

Се продава од: Dragan Денес 18:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Берово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Suzuki
Модел
Grand Vitara
SUZUKI GRAND VITARA 4X4 / 1,9

-Регистриран до 10/2019 + зелен картон;
-Комплетно сервисиран (02/2019);
-Електроника на стакла, врати со централно отклучување;
-5 врати;
-5 брзини;
-Команди на волан;
-Темпомат;
-Греач на седишта;
-Клима;
-Радио;
-ABS, ESP;
-Кука;
-Кровна багажна оригинална конструкција;
-ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА-
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации