Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOYOTA AVENSIS 2.0 D-4D 2013

12 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AVTOCENTAR ELGRAD 03 авг. 13:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Седан
Марка
Toyota
Модел
Avensis
TOYOTA AVENSIS 2.0 D-4D 124HP EXECUTIVE 2013G KOMPLETNO OPREMEN SO REDOVNA SERVISNA ISTORIJA!
OPREMA
PARKING KAMERA
TOUC SCREEN
BLUETHOOT
AVTOMATSKA DIGITALNA DVOZONSKA KLIMA
ABS/EBD/BA/VSC/TRC
CD RADIO MP3 WMA
METALIK BOJA
ALUMINSKI BANDAZI 16
EL.STAKLA NAPRED POZADI
NOVI GUMI
REGISTRIRANA DO JUNI 2021
MAGLENKI...
AVTOCENTAR ELGRAD
Основанта дејност е трговија со електроматеријали
Посетете ја нашата продавница
ul.Zeleznicka br.24 Negotino Прикажи на мапата
076421941
AVTOCENTAR ELGRAD
076421941
Leaflet

AVTOCENTAR ELGRAD

1 Огласи во продавницата
Кон почеток