Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Неготино

Audi , 53
BMW , 38
Citroën , 23
Dacia , 1
Daewoo , 3
Daihatsu , 1
Fiat , 27
Ford , 40
Honda , 1
Hyundai , 5
Jeep , 7
Kia , 6
Lada , 6
Lancia , 1
Lexus , 1
Mazda , 4
Nissan , 2
Opel , 48
Peugeot , 37
Renault , 41
Rover , 2
Saab , 1
Seat , 10
Škoda , 9
Smart , 1
Subaru , 1
Suzuki , 3
Toyota , 8
UAZ , 1
Volvo , 1
Yugo , 14
Zastava , 6

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Неготино , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Неготино или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 дек. 20:53 Автомобили , Неготино

VW Passat

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
05 дек. 20:48 Автомобили , Неготино

Se prodava

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
05 дек. 13:30 Автомобили , Неготино

Opel Antara 2.0cdti 4x4

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 19:22 Автомобили , Неготино

Opel Antara 2.0cdti 4x4

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 16:23 Автомобили , Неготино

ODLICNO Polo GTI 1.4 180ks DSG 2012

10 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 12:00 Автомобили , Неготино

Seat Ibiza 2001

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
26 ноем. 07:59 Автомобили , Неготино

Zamena za traktor so moja doplata

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 35 000 - 39 999
24 ноем. 05:44 Автомобили , Неготино

Се продава

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
22 ноем. 19:20 Автомобили , Неготино

Jeep Grand Cherokee 2014

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
18 ноем. 16:48 Автомобили , Неготино

Seat Inca 2003

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
18 ноем. 10:38 Автомобили , Неготино

Audi A4 2.5 TDI vo dobra sostojba

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
27 окт. 19:24 Автомобили , Неготино

Prodavam Fiat Scudo

60 000 МКД

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 23:50 Автомобили , Неготино

Екстра понуда...

26 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 60 000 - 64 999
24 окт. 22:05 Автомобили , Неготино

se prodava

5 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
17 окт. 18:54 Автомобили , Неготино

Skoda Fabia 1.2 HTP

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
17 окт. 17:36 Автомобили , Неготино

Škoda Fabia

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
13 окт. 13:15 Автомобили , Неготино

MERCEDES E 200

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 13:09 Автомобили , Неготино

TOYOTA COROLA

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
09 окт. 17:30 Автомобили , Неготино

Tojota corola

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 01:57 Автомобили , Неготино

Skoda Superb 2.0 170hp

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
25 авг. 15:48 Автомобили , Неготино

BMW 518d 2015

25 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 16:45 Автомобили , Неготино

Se prodava opel korsa 16 ventila.registrirana uste 7meseci

800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 13:41 Автомобили , Неготино

BMW 120d 2008 177ks

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 13:26 Автомобили , Неготино

Audi a4 2.0 Quattro

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул. 08:58 Автомобили , Неготино

Land Rover

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
07 јул. 01:49 Автомобили , Неготино

Lancia Lybra 2.4 JTD

600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
28 јун. 15:13 Автомобили , Неготино

Citroen Xsara 1.9d registrirana

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
26 јун. 21:04 Автомобили , Неготино

lada niva

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
21 јун. 23:10 Автомобили , Неготино

opel corsa 1.2 benzin/plin 2008 godina

3 300 МКД

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
15 јун. 09:51 Автомобили , Неготино

VW Golf 5 1.6 BiFuel Comfortline (Fabricki LPG)+Extra Oprema

5 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
13 јун. 13:50 Автомобили , Неготино

Se prodava Ford Focus/

450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
01 јун. 20:00 Автомобили , Неготино

VW Golf 4 dizel 2000 god

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 15:53 Автомобили , Неготино

Ford Fiesta 2000

600 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 20:18 Автомобили , Неготино

Passat 2000€

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 01:00 Автомобили , Неготино

Itno se prodavas golf 4...

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
27 апр. 15:38 Автомобили , Неготино

Citroen C5 2005

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 12:00 Автомобили , Неготино

Opel Meriva 1.7 cdti

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 18:03 Автомобили , Неготино

Ford Mondeo 2008

8 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
17 апр. 16:37 Автомобили , Неготино

Bmw 116 benzin i plin 2006

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
10 апр. 16:23 Автомобили , Неготино

Fiat Fiorino 2008

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 11:29 Автомобили , Неготино

Opel Astra 1.7TD G

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
11 мар. 22:31 Автомобили , Неготино

Dacia Logan

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
04 мар. 19:25 Автомобили , Неготино

Renault Trafic 1.9 DCI

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
01 мар. 16:31 Автомобили , Неготино

Ford Focus 1.6tdci 2012 registrirana so zelen karton

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
03 фев. 19:33 Автомобили , Неготино

Ford Focus 1999 dizel

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
02 фев. 19:48 Автомобили , Неготино

Ford Fiesta 2009 itno

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 16:16 Автомобили , Неготино

Opel Vectra dizel 1998

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 03:16 Автомобили , Неготино

Audi A6 1.9 131ks

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
25 дек. 10:17 Автомобили , Неготино

Mercedes-Benz E 200cdi Bluetec 2.2 100kw 2015

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 15:49 Автомобили , Неготино

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2009

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Неготино не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации