Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам GOLF 4 TDI 4Motion (4x4)

2 500 ЕУР

Се продава од: Marko 01 септ. 13:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Автомобилот е во перфектна возна состојба. Произведен е 12 месец во 2003год, има поминато 207,000 километри. Се работи за мотор 1.9 TDI со моќност од 131 к.сила и погон на сите 4 тркала, односно 4Мotion. Внатрешноста на автомобилот е комлетно сочувана, целата електроника работи без никаков проблем. Седиштата сe целосно сочувани со минимални забелешки. Радиото е дополнително вградено, поседува голем број на опции (bluetooth, tv, aux, cd, navigation maps, слот за SdCard) итн. Поседува 6 брзини, и потрошувачката на автомобилот е мала. Автомобилот е увезен од Швајцарија.
За повеќе инфо обратете се на бројот.
Leaflet
Кон почеток