Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Golf

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Golf | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 фев. 15:23
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

GOLF 7 - 1.6 / 2013 Godina - 12.800 Evra

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 21:19
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Golf 6 1.6 dizel hinto

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:53
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

GOLF 5 1.9TDI

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999

Вчера 23:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Golf 7 1.2tsi 2013

9 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:24
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Golf 7.5 GTD 184 Ks -2017

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS -2009

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:15 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW GOLF 1.6 TDI

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 7 2.0 DSG

1 МКД

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.6.BRZINI 09.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

GOLF 5 1.9TDI

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 08:40 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW.CONFORT LINE MODEL

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW.CONFORT LINE MODEL 196500KM.

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.6.BRZINI 09.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

8 299 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 00:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Битола

Golf 4

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
22 фев. 22:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Extra Golf 1.9 TDI Goal

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 19:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam Golf 6

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 19:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 1.6 TDI 110 KS BLUEMOTION COMFORTLINE 6 BRZINI

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 18:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

Golf 1.2 TSI

8 000 МКД

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 16:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

СЕ ПРОДАВА GOLF 4 1998 год.1.9 TDI 81 kw/110 кс

2 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
22 фев. 15:39 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion

10 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 14:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 2.0 140 2010

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 12:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово  ·  Боговиње

Golf 3 Tdi 1.9

1 200 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 11:50 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION 105 KS 2013

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 10:56 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 7 GTD 2.0 TDI (184ps) DSG menjac FULL OPREMA��������

16 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 10:05 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Golf 1.6tdi AutoMilano

16 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
22 фев. 09:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Golf 5 plus 1.9TDI 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 09:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Golf 4-1.9TDI CLIMA

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
22 фев. 08:32 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Golf 6 highline 1.6TDI Avto Niki 2012 full

6 790 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 08:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Otkup na vozila

22 фев. 07:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

VW GOLF 7 1.6 TDI 81 KW

11 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев. 17:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw 2015god. "AVTOCENTAR"

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 17:03 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw REG. 2010god. "AVTOCENTAR"

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 15:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

За продажба Голф 2007

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 15:32 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 81KW 110KS 2009 GODINA

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 15:31 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7.5 1.6TDI 85KW 116KS 2019 GODINA

14 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 15:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Golf 7 - 18god. 1.6tdi - 115ks

13 699 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 14:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Golf 6 1.4 TSI DSG 2009g

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 13:34 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
21 фев. 12:23 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Виница

VW GOLF 7 1.6 tdi 2014 god registriran MK tabli

10 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 11:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 4 1.6 74kw 97god. "AVTOCENTAR"

3 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 10:14 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Битола

VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0TDI 110KS. (REG*SERVIS*NOVI GUMI)

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 09:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Golf 7 2.0

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
21 фев. 09:19 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

GOLF 7 1.6 TDI(110Ps) TOP SOSTOJBA ������

10 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 09:13 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 77KW EDITION 2008 GODINA

5 799 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 23:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

Se prodava VW Golf 5 1.9 TDI 77kW

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 23:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

VW Golf 7 1,6 TDI 2014

10 790 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 16:00 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF 6 VI 2.0TDI

69 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 16:00 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF V 5 1.9TDI

54 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 15:15 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7,5 1.6 TDI 115KS HIGHLINE 2019G

13 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
20 фев. 15:02 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7,5 1.6 TDI 115KS COMFORTLINE 2019G DSG !!

15 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999
20 фев. 12:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

WV Golf 6. 1.6 tdi. 77kw. 105 ks

7 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 09:29 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

16 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
19 фев. 21:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

GOLF 6 2.0 TDI GTD OPTIC 200KS STAGE1-2009

8 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Golf | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации