Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Volkswagen mk | Продажба на Volkswagen polo, Volkswagen tiguan, Volkswagen touran само на Pazar3

Golf , 8658
Passat , 3717
T3 , 15
T4 , 41
T5 , 66
T6 , 6
181 , 1
Amarok , 3
Arteon , 22
Beetle , 117
Bora , 162
Buggy , 6
Caddy , 261
CC , 76
Corrado , 1
Crafter , 29
e-Golf , 11
Eos , 67
Fox , 106
ID.3 , 4
ID.4 , 2
Jetta , 137
Käfer , 5
LT , 11
Lupo , 111
New Beetle , 66
Phaeton , 65
Polo , 1682
Scirocco , 50
Sharan , 389
T1 , 2
T2 , 2
T-Roc , 6
Tiguan , 186
Touareg , 286
Touran , 952
up! , 17
Vento , 146

Volkswagen mk | Продавање на Вашите volkswagen polovni vozila mk брзо и лесно со Пазар3! Огласете го Вашиот Volkswagen MK и привлечете многу купувачи. Откријте го нашиот голем избор на половни возила, вклучувајќи ги и модели како Volkswagen buba, Volkswagen Up, Volkswagen fox и многу други. Пазар3 Ви нуди простор за огласување и совети за успешно продавање на Вашиот Volkswagen. Посетете го Пазар3 денес и почнете со продажба или купување!
Започнете го Вашето пребарување сега и најдете го Вашиот Volkswagen автомобил на Pazar3.mk.
Секогаш тука за Вас и Вашите потреби за купување и продавање на предмети или недвижности.

20 фев. 15:02
Линк
Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Крива Паланка

VW ARTEON 2.0TDI 190KS DSG7 2020g

28 888 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
19 фев. 19:09
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW POLO 1.0mpi(75hp)New model*NEUVEZENO*17g.

8 199 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:53
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

GOLF 5 1.9TDI

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999

Денес 15:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vw polo 1.2i

5 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 15:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Golf 7 - 18god. 1.6tdi - 115ks

13 699 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

VW Golf 6 dizel 1.6

8 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Golf 6 1.4 TSI DSG 2009g

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:49
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Polo 1.4TDl BlueMotion

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:17
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Tiguan

17 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 12:53 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

AVTO PLAC "AVTOCENTAR" TETOVO

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 11:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Golf 5

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:59 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION 105 KS 2013

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TIGUAN 2.0 TDI 140ks 4x4, ZELEN KARTON, FULL OPREMA

13 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Ресен

VW PASSAT CC 2.0 DSG 6+R 4MOTION

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Ресен

VW SHARAN 2.0 TDI 103 kw 140KS 2011

13 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Скопjе  ·  Центар

VW CADDY CUP EDITION 2014

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.6.BRZINI 09.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Куманово

PASSAT 2.0,TD REG.SO OPREMA

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Golf 7 1.2tsi 2013

9 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:04
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гостивар

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION

10 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Polo 1.2TDI 2011

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 21:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Делчево

Volkswagen Caddy maxi 2014 g

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:24
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Golf 7.5 GTD 184 Ks -2017

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:08 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Гостивар

VW TIGUAN 2.0 TDI ABT R_LINE DSG UVOZ OD SVAJCARIA

20 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 18:23 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW BEETLE 1.9 TDI CABRIOLET

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:16 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW POLO 1.0

12 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 18:16 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW PASSAT 2.0 TDI...Neuvezen

17 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS -2009

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:15 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW GOLF 1.6 TDI

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW PASSAT-8 2.0 TDI 150 KS DSG KAMERA FUL-LED 2019 VIP AUTO

22 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Polo 9n 1.4 TDI 2009

4 790 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW PASSAT-8 1.6 TDI 120 KS DSG FUL-LED KAMERA 2017 VIP AUTO

19 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 16:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 7 2.0 DSG

1 МКД

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Центар

PASSAT 2.0TDI HIGHLINE DSG 120.000km PRVA REG. 2017 NEUVEZEN

21 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 12:04 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

17 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 11:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Polo 1.2 Bluemotion

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Pasat 2.0 dag 2017 god.

1 МКД

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:13
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Чаир

Passat

11 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

GOLF 5 1.9TDI

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 10:51 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PASAT 2.0 TDI

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

2019 Volkswagen Tiguan Allspace (7 ulse) 4-Motion, 190ps

22 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Чаир

PRODAVAM PASSAT B8 SO 26000 KM

23 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 09:14 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI 77KW PROIZVEDEN 2005 GODINA

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:40 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW.CONFORT LINE MODEL

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:38
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Passat 1.9 TDI

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 77KW.HIGH-LINE MODEL

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW.CONFORT LINE MODEL 196500KM.

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:25 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:16 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VOLKSWAGEN TOURAN 1.6TDI

11 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 00:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Битола

Golf 4

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
22 фев. 22:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Extra Golf 1.9 TDI Goal

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 20:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW PASSAT 2.0TDI 110KS-BLUEMOTION

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 20:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Тетово

Odlicna Bora 1.9TDI 116(6 MENIAC) Servisiran Klimatronic

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 најдобра платформа за огласување


Пазар3, Ви обезбедува огласувачки простор за продажба на Вашиот Volkswagen mk автомобил. Независно дали продавате Volkswagen scirocco, Volkswagen lupo, Volkswagen golf или било кој друг модел, нашата платформа е идеална за да создадете оглас или продавница за продажба на возила. Со огласувањето на Вашиот Volkswagen на Пазар3, ќе го прикажите Вашиот оглас пред илјадници потенцијални купувачи во Македонија.
Ако сте во потрага по место каде што има голем избор на возила од различни марки и модели на Volkswagen t roc, Volkswagen Up, Volkswagen Tiguan, или било кој друг модел, Пазар3 е Вашата дестинација. Нудиме богат избор на половни возила, со детални информации и слики за да го олесниме процесот на избор за купувачите. Огласете го Вашиот Volkswagen денес и зголемете ги шансите за успешна продажба како и успешно купување доколку Ви се допадне некој автомобил.
Кога станува збор за продавање на Вашиот Volkswagen, Пазар3 е тука да Ви помогне. Споделете ги најважните детали, вклучувајќи ги и годината на производство, состојбата на возилото, и било кои дополнителни карактеристики кои би можеле да ги привлечат потенцијалните купувачи при оформувањето на огласи.
Уредување - ова е можеби и најважната работа која што треба да ја имате на ум при објавување на огласи за автомобили, но и за се останато, бидејќи колку се појасни огласите, толку побрзо ќе го продадете тоа што го нудите.
Пазар3 е Вашата платформа за успешна продажба на Вашиот Volkswagen MK!
За Ваша информација, над 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да видат што точно нудите, а тоа значи дека нема да помине долго пред да го продадете Вашиот Volkswagen.
Фантастична побарувачка - големата популарност на брендот води и кон тоа луѓето да фаворизираат автомобили кои што се исклучиво произведени од Volkswagen, а ова, е одлична вест и за продавачите и за оние кои имаат потреба од овој тип на возила!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации