Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zastava 101vo Kicevo

400 ЕУР

Се продава од: Bude 01 дек. 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Zastava
Модел
101
Itno se prodava zastava 101,vo dobra sostojba,so atestiran plin.
Kontakt:078212868
Leaflet
Кон почеток