Оглас од претпријатие Објавени: окт. 27 2019 10:00

Audi A3 A4 GOLF 5 PASSAT OCTAVIA KUPUVAM VW

Објавени: окт. 27 10:00
Прегледи: 24
GI KUPUVAM SLEDNIVE KOLI. PLAKAM NAJDOBRA CENA ZA SLEDNIVE

AUDI A3, OD 2003 ILI PONOVI
AUDI A4, OD 2002 ILI PONOVI
AUDI A6
VW SLEDNIVE MODELI.
GOLF 5
GOLF 6
PASSAT NAD 2002

MERCEDES C KLASA- NAD 2002 GOD

GARANTIRANO NAJDOBRI CENI ZA AUDI PLAKAM OD SITE NA PAZAROT. PLAKANJE VEDNAS BEZ MNOGU MALTRETIRANJE.

Опис на линк

AutoS

OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI, SOCUVANI, KOLI SO DEFEKT, UDRENI AVTOMOBILI BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 
2002-2022 GODINA .SO REALNI CENI.
ISPLATA VEDNAS
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI, SOCUVANI, KOLI SO DEFEKT, UDRENI AVTOMOBILI BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 
2002-2022 GODINA .SO REALNI CENI.
ISPLATA VEDNAS
Skopje 075689970

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации