Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Откуп на автомобили од сите категории и брендови - Купете го вашиот посакуван автомобил на најбрз можен начин

Acura , 3
Aixam , 1
Audi , 35
BMW , 12
Chevrolet , 6
Citroën , 6
Dacia , 1
Daewoo , 3
Fiat , 8
Ford , 3
Hyundai , 2
Jeep , 1
Kia , 1
Lada , 6
Mazda , 2
Opel , 11
Peugeot , 7
Renault , 6
Saab , 1
Seat , 2
Smart , 1
Suzuki , 3
Toyota , 1
Volvo , 1
Yugo , 1
Zastava , 4

Откуп на автомобили од брендовите и моделите на BMW, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, Audi, Citroen,и многу други на едно место!Во оваа категорија, можете да внесете огласи за половни автомобили или пак нови автомобили од секаков можен вид, а големата посетеност на нашиот сајт ќе Ви овозможи да стапите во контакт со огромен број на заинтересирани корисници.
Вчера 09:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Otkup na vozila

22 апр. 09:43 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na avtomobili

11 апр. 14:35 Автомобили  ·  BMW  ·  218  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Otkup na avtomobili

Онлајн
07 апр. 11:13 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Скопjе  ·  Скопје

KUPUVAM AVTOMOBIL SO MK TABLI

28 фев. 08:35 Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Куманово

Otkup na vozila samo so MK tablici

08 фев. 17:06 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OTKUP VOZILA

31 јан. 23:03 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ресен

Otkup na motorni vozila

31 јан. 22:58 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Охрид

OTKUP NA MOTORNI VOZILA

29 јан. 12:03 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kupuvam Avtomobil

15 јан. 04:11 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Polovni vozila

18 дек. 14:17 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Центар

Kupuvam Avtomobil Kola Vozilo Auto Avto Djip Jeep MK Tabli

11 дек. 10:48 Автомобили  ·  Берово

Kupuvanje avtomobil

01 дек. 06:04 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Сарај

Kola

29 ноем. 15:57 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkup na motorni vozila

21 ноем. 16:36 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkup na avtomobili vo Skopje

21 ноем. 15:54 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkup na avtomobili vo Skopje

20 ноем. 21:41 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крушево

OTKUP NA MOTORNI VOZILA

17 окт. 00:43 Автомобили  ·  Битола

Motor za Reno Laguna

10 окт. 23:31 Автомобили  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkup na zdravi i havarisani vozila

08 септ. 17:02 Автомобили  ·  Велес

Golf 3 1.9TDI

07 септ. 11:53 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na koli!!!

06 септ. 10:17 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na koli


Совети за објавување на огласи


Не сите огласи за автомобили може да го имаат истиот ефект, а тоа е да овозможат сигурен откуп на автомобили.Затоа, имајте на ум дека треба да бидете што е можно подиректни во пишувањето на огласот.Имено, потрудете се да ги впишете атрибутите на вашите посакувани возила. Почнувајќи од тоа дали се работи за половни автомобили, нови автомобили заедно со посакуваната километража, тип на гориво и тн.На пример, доколку вршите откуп на автомобили, наведете "купувам автомобил" во огласот. Доколку исклучиво имате потреба од специфичен бренд, тогаш напишете што точно барате. Опциите се навистина многу!Ова заедно со доставување на вашиот контакт број го прави процесот на откуп на автомобили далеку полесен и побрз.Oгласи од страна на фирми


Пазар3 е идеално место за сите фирми кои што сакаат да вршат откуп на автомобили на големо, или да купат автомобил под најразлични цени и под свои услови.Од друга страна, доколку вашата фирма е специјализирана исклучително за откуп на автомобили, тогаш сте на вистинското место, бидејќи на нашиот сајт секојдневно се регистрираат се повеќе корисници кои имаат иста цел како вас, а тоа е да купат автомобил!Како што веќе знаете, една од најклучните работи што треба да ја направите е да ја наведете цената за која што би направиле откуп на автомобили, да наведете дали станува збор за половно или ново возило, и за многу кратко време ќе имате можност да контактирате со продавачите.Физички лица


На Пазар3 секој има можност да дојде до купување на тоа што му треба! Горенаведените совети за откуп на автомобили може да ги применат и физичките лица. Затоа, не губете време и почнете со купување веднаш.Заштеда на време и пари


Како што знаете, откуп на автомобили е една од најтешките ситуации во која што може да се најдете, но тоа не значи дека ова треба да важи и за вас!Наместо да трошите финансии на непотребни работи кои би Ви гарантирале евентуален откуп на автомобили, ние заедно со нашиот специјализиран сајт можеме да Ви помогонеме во исполнување на вашата цел!Што друго може да купите?


Освен откуп на автомобили, во оваа категорија може да сретнете и огласи за откуп на автомобили на делови, огласи за замена на автомобили, па дури и огласи за половни автомобили.Интересен факт: при разменување на стар автомобил за нов, бидете спремни на тоа дека цената на автомобилот може да Ви биде намалена за околу 10%. Во споредба, при вршење на откуп на автомобили, цената е исклучиво во рамките на вашите побарувања.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации