Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Acura , 4
Alfa Romeo , 77
Audi , 550
Bentley , 1
BMW , 568
Chevrolet , 45
Chrysler , 19
Citroën , 190
Dacia , 12
Daewoo , 36
Daihatsu , 3
Dodge , 7
Fiat , 192
Ford , 278
GMC , 2
Honda , 37
Hummer , 1
Hyundai , 51
Jaguar , 8
Jeep , 24
Kia , 36
Lada , 24
Lancia , 17
Land Rover , 44
Landwind , 1
Lexus , 6
Maserati , 1
Maybach , 3
Mazda , 38
MG , 3
MINI , 20
Mitsubishi , 23
Nissan , 67
Opel , 537
Peugeot , 296
Porsche , 22
Renault , 267
Rover , 12
Saab , 1
Seat , 199
Škoda , 68
Smart , 18
Ssangyong , 3
Subaru , 1
Suzuki , 26
Tata , 1
Tesla , 1
Toyota , 60
VW Volkswagen , 1280
Volvo , 20
Wartburg , 1
Yugo , 23
Zastava , 5

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 фев. 10:35
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES CLS 350 CDI 265KS AMG FULL OPREMA MATRIX NOVO -12 !

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 19:55
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW X 5 - xDrive ' M-Paket

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 01:11
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bmw gt 530 2012 ����

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 12:27 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A4 B8 2.0 TDI 2009 GOD ODLICNA SOSTOJBA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:00 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:58 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL MERIVA 1.3 CDTI.ECOFLEX 2011gAvto Niki

5 590 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:58 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

4 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kupuvam Otkup na sekakvi vozila

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 09:18 Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI Q3 35TDI 2.0 150 KS FACELIFT ULTRA -2017

18 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:31 Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Скопjе  ·  Скопје

PORSCHE GAYENNE (PLATINIUM)

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:40 Автомобили  ·  Volvo  ·  S70  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLVO S70

3 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 22:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW PASSAT B8 1.6 TDI

18 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:50 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA CR-V 1.6 DIZEL 88KW PROIZVEDENA 2015 GODINA

15 299 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:49 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A3 2.0 TDI 103KW - 140KS PROIZVEDENO 2009 GODINA

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:49 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Скопје

PONUDETE KOLA DO 2.000E OPEL GOLF AUDI BMW .. SAMO SKOPJE

Вчера 17:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 77KW EDITION 2008 GODINA

5 799 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:04 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Скопjе  ·  Скопје

B Klasa-200 CDI 2013 Kako Novo Top. Zamena

99 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:00 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 318D,G20,VIRTUAL,KOZA,TOP SOSTOJBA-KAKO NOVO,SERVISNA

33 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 13:55 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Volt  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Volt - Opel Ampera 34,000 KM

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 13:29 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.4 TSI 150KS DSG AUTOMATIC 2018G

13 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:20 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA SUPER 4X4 2.0 TSI DSG SEQUENTIAL 280KS 88.000KM!

21 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 11:16 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT TWINGO 1.5 dci 2008 ODLICNA SOSTOJBA

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:59 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION 105 KS 2013

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:58 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 508 1.6 BlueHDI 120 KS 2016 GODINA

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:33 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa D 1.3 cdti

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:09 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

Audi A6 3.0 TDI S-LINE

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:00 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:00 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 22:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Polo 1.2TDI 2011

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
23 фев. 18:48 Авто плац Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Скопjе  ·  Скопје

SUZUKI SWIFT 1.3i 92 k.s 2007 MOZE ZAMENA I NA RATI

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 18:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS -2009

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 14:05 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Скопје

ASTRA SO ATEST PLIN NEUVEZENA 2006 GOD

2 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 11:33 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Скопjе  ·  Скопје

RANGE ROVER EVOQUE

50 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
23 фев. 11:13 Автомобили  ·  BMW  ·  Z4  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 4444 ZZ

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
23 фев. 10:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

2019 Volkswagen Tiguan Allspace (7 ulse) 4-Motion, 190ps

22 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 09:14 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI 77KW PROIZVEDEN 2005 GODINA

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 08:20 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO CLIO R 1.5 DCI.FULL.NAVIGACIJA.AVTO NIKI

4 290 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 08:19 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT BRAVO 2.0 MJET.FULL.KLIMATRONIK.A.NIKI.

5 290 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
23 фев. 07:58 Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI Q3 2.0 TDI,FULL,NAVI,ODLICNA SOSTOJBA-KAKO NOVO

14 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 07:46 Автомобили  ·  Audi  ·  e-tron  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI E-TRON 50 QUATTRO,FULL,VIRTUAL,KAMERA,NOVO VOZILO

45 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 35 000 - 39 999
23 фев. 07:44 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA ACCORD 2.2 I-DTEC,FULL,KAMERA,NAVI,ODLICNA SOSTOJBA

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 07:43 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 118I,FULL,ODLICNA SOSTOJBA-KAKO NOVO,SERVISNA

13 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 21:26
Линк
Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Скопjе  ·  Скопје

Jeep Grand Cherokee Overland

19 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 18:11 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A3 1.9 TDI, 77 KW, SPORTBACK, PERFEKTNO

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
22 фев. 18:09 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT ALTEA 1.9 TDI, STYLANCE, 2007, REGISTRIRANA+SERVISIRANA

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
22 фев. 18:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

Golf 1.2 TSI

8 000 МКД

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 15:54 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lancia Delta 1.4i 150KS

5 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 13:26 Автомобили  ·  Tata  ·  Indica  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava Tata Indica

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 11:21
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Скопје

Audi A5 SB 40TDI S-tronic 02/2023 - PRV sopstvenik

54 500 ЕУР

Година: 2023
Километража: 20 000 - 24 999
22 фев. 10:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW ARTEON 2.0tdi, 150ks, MT6, 2019god

24 900 ЕУР

22 фев. 08:34 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

2 960 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
22 фев. 08:32 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Golf 6 highline 1.6TDI Avto Niki 2012 full

6 790 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации