Објавени: ноем. 04 2023 10:02

Peugeot 406 2.0 HDI

Објавени: ноем. 04 10:02
Прегледи: 145
Се продава Peugeot 406 2.0 HDI
Прв сопственик
Година 2003/04
Реални километри 182000 (проверка по желба)
Климатроник,
Ел. прозори,
Ел. ретровизори,
Кожен волан со можност на подесување во висина,
Греачи на седишта,
Алуминиумски фелни,
Фабричко радио и озвучување со команди на волан,
Автоматски брисачи,
Автоматски светла и друга опрема.
На автомобилот се е функционално и може да се провери било каде.
Цена по договор!
БЕЗ ЗАМЕНИ ! ! !
Контакт телефон 078 380 037
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
145
078/380-037

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации