Објавени: јул. 25 2020 12:55

Aleksandar

ЕУР

Објавени: јул. 25 12:55
Прегледи: 33
DERBI GPR 50 NUDE
Motorot e vo perfektna sostojba
model od 2012
prva registracija 2015
Pred 500km smeneto:
Kit komplet(cilindar klip dekla rolager)
radilica original standardna spored shasija
auspuh gianneli kompleten
balanser mashina
novite delovi koshtaat 800evra
CENATA E FIKSNA 2000evra za podolu ne se javuvajte!!
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
33
076611396

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации