Објавени: ноем. 25 2023 01:43

Hoverboard

МКД

Објавени: ноем. 25 01:43
Прегледи: 67
Hoverboard eden crna boja i drug rozeva, marka se, koristeni se kako novi, bateriite drzat do 40km, sleduvaat so specijalna torbica za hoverboard i so polnac.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
67
076350606

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации