Објавени: апр. 28 2019 02:14

Motori Trotineti Dzipovi Motori Koli na struja

ЕУР

Објавени: апр. 28 02:14
Прегледи: 126
Se prodavaat novi Coco City skuteri na struja
edno polnenje 60 km
Max brzina 45 km/h
Max nosivost 200 kg
Alarm ,kilometraza, start/stop sistem
Predni amortizeri
Zadni amortizeri
kufer
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
126
075277077

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации