Објавени: апр. 13 2021 10:14

Hamachi centar vo Ohrid

Објавени: апр. 13 10:14
Прегледи: 194
Најголемиот HAMACHI центар во Охрид!

Сите модели од HAMACHI на едно место! 🛵🏍

🔸️HAMACHI
🔸️ITALJET
🔸️GENERIC
🔸️RKS
🔸️MIGLIORI
🔸️LINHAI
🔸️TGB

Голем избор на кациги и заштитна опрема❗

Можност за одложено плаќање до 36 рати, аплицирање со лична карта, одобрување веднаш❗

📍 ул.Железничка бр.92 Охрид
☎️ 078 419 401
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
194

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации