Објавени: мар. 18 2022 06:41

Skuter Hamachi 2018 50 CC

ЕУР

Објавени: мар. 18 06:41
Прегледи: 75
Prodavam skuter Hamachi 2018 godina.Kupen od salon Hamachi.50 cc
Redovno servisiran vo ovlasten servis Hamachi vo Ohrid..Ima pominato pomalku od 1000 km
Cena 700 eur
Se prodavq zaradi zaminuvanje vo stranstvo
078210071 Goran samo na viber
077679011 Blagoja
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
75
077679011

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации