Објавени: јул. 17 2020 11:39

Skuterce Hamachi skoro novo

ЕУР

Објавени: јул. 17 11:39
Прегледи: 22
Prodavam skuter hamachi 4 taktno 50 cc kupeno od salon Maj 2017 ..ima pominato 3700 km servisirano redovni servisi vo Hamachi servis vo Ohrid.Skuterceto e skoro novo
Nema zameni
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
22
078210071

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации