Објавени: мар. 01 2023 02:08

Piaggio vespa 50cc sprint s 2015

ЕУР

Објавени: мар. 01 02:08
Прегледи: 52
Се продава Piaggio vespa sprints 2015година со поминати 16100км правени редовни сервиси пред секоја сезона (масло / филтер) на 15000км сменати (кајш / ролни piaggio и свеќица NGK)во добра состојба. Моторчето може да се види во секое време проверка на механичар по ваш избор.
тел: 071/308030
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
52
071308030

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации