Објавени: јан. 14 2023 12:30

Piaggio Vespa 50cc sprint

ЕУР

Објавени: јан. 14 12:30
Прегледи: 51
Se prodava Piaggio vespa sprint 50cc so izminati 16100 km vo odlicna sostojba so mali zabeleski na karoserijata (grebnatinki) i praveni redovni servisi pred sezona (maslo/filter) , na 15000km napraven servis za (kajs, rolni piaggio i svekjica NGK). Motorceto moze da se vidit vo sekoe vreme i proveri na mehanicar po vas izbor. Zaedno so motorot dobivate kaciga piaggio i kaciga MT.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
51
071308030

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации