Објавени: септ. 12 2022 02:47

Piaggio vespa sprint 50cc

ЕУР

Објавени: септ. 12 02:47
Прегледи: 73
Се продава Piaggio vespa sprint 50cc 2015 година со поминати 15400км и правени редовни сервиси пред сезона (масло/филтер) , на 15000км ставени се нови ( ролни, кајш (piaggio) и свеќица NGK).
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
73
071308030

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации