Објавени: дек. 12 2023 09:34

Se prodava Piaggio vespa gts 300cc

Објавени: дек. 12 09:34
Прегледи: 193
Se prodava Piaggio vespa gts300cc🛵

✔️Godina: 2022 god prva registracija 6/2023
✔️Pominati kilometri: 7100km
✔️Servisirana vo ovlasten servis i pod garancija
✔️Registracija + zelen karton + osiguran do 6/2024

Moze i zamena

Telefon za kontakt: 071/308030
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
193
071308030

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации